Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kino Kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie na specjalny seans w Kinie Helios w Nowym Sączu.

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

15 maja 2019 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Słodki koniec dnia”. W rolach głównych Krystyna Janda i Kasia Smutniak.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

MOTYW WIECZORU:
W maju czeka nas piękny film „Słodki koniec dnia”, miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Ubierzmy się na kolejny seans w barwy włoskiej flagi. Poczujmy się jak w Toskanii czy Sycylii.

Przed pokazem, od godziny 18:00 zapraszamy do korzystania z porad i usług Naszych Partnerów:

Restauracja KFC – poda świeży, przygotowany tuż przed seansem poczęstunek.

Super-Pharm (Galeria Trzy Korony) - Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na unikalnym połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. To miejsce dla Ciebie, Twojego zdrowia, urody i przede wszystkim wygody. W naszych sklepach zawsze możesz liczyć na pomoc i doradztwo. Doświadczeni konsultanci Super-Pharm oferują miłą obsługę i profesjonalne porady w zakresie zdrowia, urody i pielęgnacji. Eksperckie doradztwo to znak firmowy Super-Pharm.

Salon Urody Efekt (ul. Solskiego 4) - oferuje szeroki zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Przed seansem fryzjerki i stylistki zadbają o włosy Pań.

Naturhouse (ul. Długosza 13) - Wypracowana przez dietetyków Naturhouse metoda jest jedyną w swoim rodzaju, a profesjonalna obsługa elastycznie dostosowuje się do zmieniającego się rynku i oczekiwań. Tutaj każdy znajdzie fachową poradę w zakresie żywienia i zostanie otoczony profesjonalną opieką przez cały czas trwania dietetycznej kuracji. Specjalistki przed seansem doradzą jak wprowadzić zdrowe zasady żywienia, utrwalić efekty diety bez powrotu do dawnej sylwetki oraz schudnąć, przytyć lub utrzymać aktualną wagę ciała. Dietetycy wykonają darmową analizę składu ciała dla wszystkich chętnych kobiet.

Wiecznie młodzi – komora hiperbaryczna (ul. Śniadeckich 8) - Od wieków ludzkości towarzyszy pragnienie wiecznej młodości. Kluczem do tego jest wykorzystanie komory hiperbarycznej - jeszcze do niedawna dostępnej dla wąskiego grona odbiorców, staje się właśnie usługą komercyjną skierowaną do każdego odbiorcy. Zabiegi w gabinecie są przyjemne, nieinwazyjne i bezbolesne, a ich podstawowym efektem jest stymulacja wzrostu komórek macierzystych, które wspomagają regenerację całego organizmu. Przed seansem na holu kina będzie można zasięgnąć informacji o zaletach komory hiperbarycznej.

Park Trampolin Ninja Jump (ul. Kolejowa 25) - Miejsce stworzone właśnie dla Ciebie !!! Czas spędzony u nas jest czasem fantastycznej zabawy połączonej z aktywnością fizyczną. Poprzez ruch na trampolinach dzieciaki zyskują pewność siebie i większe czucie własnego ciała, zaś dorośli na nowo odkryją w sobie dziecko. Przed seansem zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Fizjoterapeutka z FizjoFem Fizjoterapia Kobieca - Borykasz się z problemami uroginekologicznymi po porodzie lub jesteś przed lub po operacji struktur dna miednicy - napisz, zadzwoń. Posiadam doświadczenie i wiedzę z zakresu terapii kobiet, która zapewni Tobie szybki powrót do pełnej sprawności. Fizjoterapeutka na stanowisku opowie o problemach uroginekologicznych.

Jubiler Sezam (Galeria Trzy Korony) - Sieć sklepów jubilerskich pozwalających każdemu poczuć się pięknie i wyjątkowo. Prawdziwy skarbiec biżuterii. Hostessy firmy jubilerskiej Sezam przedstawią najnowsza kolekcję biżuterii.

AVON - przedsiębiorstwo o zasięgu ogólnoświatowym, zajmujące się produkcją i dystrybucją kosmetyków. Specjalistka AVON doradzi w wyborze kosmetyków oraz przedstawi najnowsze trendy. Zobacz jakie nowości kosmetyczne przygotowała marka Avon

Souvre Internationale - w kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci marki Souvre Internationale zawarty jest kolagen naturalny – białko, które ma kluczowe znaczenie dla zachowania młodego wyglądu.  Przedstawiciele firmy Souvre Internationale zaprezentują najnowszą kolekcję kosmetyków.

Około godziny 18:30 zapraszamy wszystkie Panie na sale kinową, gdzie odbędzie się prezentacja konkursowa. 

Lista nagród, które Panie będą miały okazję wygrać: 

 • Vouchery do Centrum Dietetycznego Naturhouse
 • Zestawy kosmetyków od firmy Super-Pharm
 • Vouchery do salonu urody Efekt
 • Vouchery do komory hiperbarycznej od Wiecznie Młodzi
 • Vouchery do parku trampolin Ninja Jump
 • Vouchery do FizjoFem
 • Biżuteria od Jubiler Sezam
 • Vouchery na zabiegi kosmetyczne od  Souvre Internationale
 • Zestawy kosmetyków marki Biotanique
 • Książki ufundowane przez wydawnictwo Agora
 • Książki od wydawnictwa Prószyński
 • Książki od wydawnictwa Pascal
 • Multimedia od wydawnictwa Agora

Zapraszamy do zakupu w kasie kina i drogą online.

Bilety już w sprzedaży!

Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

 

Partnerami seansu Kina Kobiet są:

                    

Seans do góry

Słodki koniec dnia

Słodki koniec dnia
Zwiastun

REZERWUJ / KUP BILET

Nowy Sącz – Helios

 • Od lat: 15, Czas trwania: 90 min.
 • Produkcja: Polska [2019]

Reżyseria

Jacek Borcuch

Scenariusz

Jacek Borcuch, Szczepan Twardoch

Obsada

Krystyna Janda, Katarzyna Smutniak

Opis filmu

Historia o miłości, tęsknocie i utraconych nadziejach. O lęku przed nieznanym i pasji życia. Miejscem akcji filmu jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria (Krystyna Janda) – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, autorytet moralny. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Bezkompromisowość i niepoprawność polityczna Marii okazują się mieć dramatyczne konsekwencje.

Partnerzy do góry

Regulamin do góry

Odwiedź nasz Fanpage