MARATON HORRORÓW

Już 9 września kina Helios zapraszają na noc z czterema horrorami, których zadaniem jest... śmiertelnie Was wystraszyć. Na początek długo wyczekiwana premiera “BODIES BODIES BODIES” - niewinna gra zamienia się w krwawe szaleństwo. Po krótkiej przerwie pierwsza przedpremiera tego wieczoru - “SIEROTA. NARODZINY ZŁA”. Następnie kolejna przedpremiera - klimatyczny “THE TWIN”, który z pewnością dostarczy dużo emocji. Na koniec film, który przeraża, wzrusza i nie pozwala o sobie zapomnieć - “PISKLĘ”.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 09.09.2022, godz. 23:00

Zagramy:

 

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

CENNIK:

 • Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 30,90 zł
 • Przedsprzedaż 4-6 dni do seansu: 32,90 zł
 • Przedsprzedaż 1-3 dni do seansu: 34,90 zł
 • W dniu seansu: 38,90 zł 

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

Repertuar do góry

BODIES BODIES BODIES / napisy

BODIES BODIES BODIES
Zwiastun
 • Bodies Bodies Bodies
 • Od lat: 15, Czas trwania: 95 min.
 • Produkcja: USA [2022]

Reżyseria

Halina Reijn

Scenariusz

Sarah DeLappe

Obsada

Amandla Stenberg, Maria Bakalova, Pete Davidson

Opis filmu

Grupa znajomych spędza weekend w oddalonej od cywilizacji luksusowej posiadłości. Kiedy tracą zasięg i nie mogą korzystać z telefonów, z nudów rozpoczynają niewinnie brzmiącą grę. Jedna osoba jest mordercą, a reszta musi odgadnąć jego tożsamość. Nie spodziewają się jednak, że wśród nich kryje się prawdziwy zabójca. Od tego momentu impreza toczy się bardzo, ale to bardzo nie tak, jak powinna…

Galeria

SIEROTA. Narodziny zła / napisy

SIEROTA. Narodziny zła
Zwiastun
 • Orphan: First Kill
 • Od lat: 15, Czas trwania: 99 min.
 • Produkcja: USA [2022]

Reżyseria

William Brent Bell

Scenariusz

David Coggeshall, David Leslie Johnson-McGoldrick, Alex Mace

Obsada

Isabelle Fuhrman, Julia Stiles, Rossif Sutherland

Opis filmu

Psychopatyczna morderczyni o wyglądzie dziecka podszyje się pod zaginioną dziewczynkę i rozpęta piekło w domu bogatej rodziny. Oto nowy film reżysera „Demonów” i „The Boy”, który opowie o wydarzeniach poprzedzających historię z kultowego horroru „Sierota” – wybitnego dzieła nieobcego każdemu fanowi tego mrocznego gatunku. Nad pełnym napięcia i gwarantującym przerażenie na sali kinowej scenariuszem pracowali prawdziwi mistrzowie grozy, mający na swoim koncie hity: „Obecność 2”, „Obecność 3: Na rozkaz diabła” czy serialową odsłonę popularnej serii „Krzyk”. W rolach głównych zobaczymy Julię Stiles – gwiazdę serialu „Dexter” i przebojowych filmów o Jasonie Bournie, syna legendarnego Donalda Sutherlanda – Rossifa Sutherlanda oraz Isabelle Fuhrman – odtwórczynię tytułowej roli w „Sierocie” z 2009 roku.


Leena Klammer jest najgroźniejszą pacjentką w estońskim zakładzie dla obłąkanych i służby bezpieczeństwa sprawują nad nią opiekę o podwyższonym rygorze. Z pozoru sprawia jednak niewinne wrażenie, bo jej przypadłością jest wygląd małej dziewczynki mimo znacząco wyższego wieku. Leena szybko organizuje sobie niezwykle pomysłową a także bardzo krwawą i brutalną ucieczkę poza mury ośrodka. Psychopatycznej zabójczyni udaje się dostać do Ameryki, gdzie kradnie tożsamość zaginionej córki jednej z tamtejszych bogatych rodzin. Dzięki łudzącemu podobieństwu do poszukiwanej dziewczynki, z łatwością przybiera imię Esther i wkrada się w łaski gospodarzy. Nie wszyscy jednak dają się nabrać. Matka prawdziwej Esther wie, że do domu nie wkroczyła jej prawdziwa córka, tylko niebezpieczna oszustka i za wszelką cenę będzie chciała ochronić swoją rodzinę. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką będzie życie.

Galeria

THE TWIN / napisy

THE TWIN
Zwiastun
 • The Twin
 • Od lat: 15, Czas trwania: 109 min.
 • Produkcja: Finlandia [2022]

Reżyseria

Taneli Mustonen

Scenariusz

Aleksi Hyvarinen, Taneli Mustonen

Obsada

Teresa Palmer, Steven Cree, Tristan Ruggeri

Opis filmu

Po tragicznym wypadku, w którym życie stracił jeden z bliźniaków, Rachel i jej mąż Anthony przenoszą się na drugi koniec świata z synem, który pozostał przy życiu. Mają nadzieję, że zbudują swoje życie od nowa.

Pobyt na cichej skandynawskiej wsi, który miał przynieść ukojenie, wkrótce ujawnia swe złowieszcze oblicze. Rachel odkrywa przerażającą prawdę o swoim synu i musi stawić czoła mrocznym siłom, które chcą go opanować.

Galeria

PISKLĘ / napisy

PISKLĘ
Zwiastun
 • Pahanhautoja
 • Od lat: 15, Czas trwania: 86 min.
 • Produkcja: Finlandia, Szwecja [2022]

Reżyseria

Hanna Bergholm

Scenariusz

Hanna Bergholm, Ilja Rautsi

Obsada

Siiri Solalinna, Sophia Heikkilä, Jani Volanen, Reino Nordin, Oiva Ollila, Ida Määttänen

Opis filmu

Tinja to nieśmiała nastoletnia gimnastyczka wychowywana przez apodyktyczną matkę, której marzy się życie jak z Instagrama – z perfekcyjnymi śniadaniami, wiecznie uśmiechniętymi dziećmi i fałszywym rodzinnym szczęściem. Pewnego dnia Tinja znajduje w lesie umierającą wronę i jej samotne jajko. Postanawia zabrać je do domu, by wykluł się z niego ptak. Jajko rośnie jednak do ogromnych rozmiarów, a Tinja nie zdaje sobie sprawy, że za chwilę doprowadzi do narodzin potwora.

„Pisklę” to wyjątkowe połączenie horroru, baśni i opowieści o dorastaniu przywołujące na myśl najlepsze tytuły ze stajni A24. Debiut Hanny Bergholm przeraża, wzrusza i nie daje o sobie zapomnieć.

Galeria

Partnerzy do góry