Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

MARATON GROZY

Już 2 lipca, tuż po zakończeniu roku szkolnego, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na noc pełną grozy! Na fanów mocnych wrażeń czekają aż trzy premierowe horrory, które tworzą idealny zestaw na rozpoczęcie wakacji. Na początek pierwsza premiera tego wieczoru - trzymający w napięciu "AŻ DO ŚMIERCI". Po krótkiej przerwie bardzo klimatyczna opowieść o tym, co czai się w głębi lasu - "GAIA". Następnie psychologiczna rozgrywka w filmie "THE NIGHT”. Dla wytrwałych, nad ranem mocne zakończenie z filmem "ALIVE".

Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 02.07.2021, godz. 23:00

Zagramy:

 • AŻ DO ŚMIERCI (PREMIERA!)
 • GAIA (PREMIERA!)
 • THE NIGHT (PREMIERA!)
 • ALIVE

Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zawiesić akcję Nocnych Maratonów Filmowych "Dolewka Pepsi gratis" aż do odwołania.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

Repertuar do góry

AŻ DO ŚMIERCI / napisy

AŻ DO ŚMIERCI
Zwiastun
 • Till Death
 • Od lat: 15, Czas trwania: 88 min.
 • Produkcja: USA [2021]

Reżyseria

S.K. Dale

Scenariusz

Jason Carvey

Obsada

Megan Fox, Lili Rich, Callan Mulvey

Opis filmu

Nie takiego poranka spodziewała się Emma (Megan Fox). Wczoraj spędziła romantyczny wieczór ze swoim mężem w domku nad jeziorem, dziś budzi się tuż obok jego martwego ciała, a zamiast węzła małżeńskiego połączą ich odtąd metalowe kajdanki. Na żałobę nie ma jednak czasu, bo to dopiero początek jej kłopotów. Intrygujący scenariusz Jasona Carveya uznano w 2017 roku za jeden z najciekawszych projektów kina grozy i umieszczono na prestiżowej „Krwawej liście” (bloodlist.com). Szokujące i pełen napięcia „Aż do śmierci” to triumfalny powrót Megan Fox do horroru, „odważna i pełna sexappealu rola, która sprawi, że film będzie trzymać widzów na krawędzi fotela aż do samego końca” (Deadline.com).

Galeria

GAIA / napisy

GAIA
Zwiastun
 • Gaia
 • Od lat: 15, Czas trwania: 96 min.
 • Produkcja: USA [2021]

Reżyseria

Jaco Bouwer

Scenariusz

Tertius Kapp

Obsada

Monique Rockman, Carel Nel, Alex van Dyk

Opis filmu

W głębi starożytnego lasu coś zaczyna się budzić. Coś znacznie starszego niż ludzkość i znacznie większego. Bardziej przerażającego niż wszystko co znamy. Prastara istota natury, która pragnie zemsty. Teraz ludzkość musi zapłacić za to co zrobiła matce Ziemi. Śmierć i zniszczenie nadejdzie z mrocznego lasu.

Galeria

THE NIGHT / napisy

THE NIGHT
Zwiastun
 • The Night
 • Od lat: 15, Czas trwania: 105 min.
 • Produkcja: USA [2020]

Reżyseria

Kourosh Ahar

Scenariusz

Kourosh Ahari, Milad Jarmooz

Obsada

Shahab Hosseini, Niousha Noor, George Maguire

Opis filmu

Młode małżeństwo zatrzymuje się na jedną noc w hotelu na obrzeżach miasta. Szybko orientują się, że są w nim jedynymi gośćmi, a samo miejsce kryje wiele sekretów. Dużo mroczniejsze tajemnice mają przed sobą jednak małżonkowie, a nieujawniona, złowroga siła, która nie pozwala im opuścić hotelu, zrobi wszystko, by ujawnić ich prawdziwe oblicza.

Galeria

ALIVE / napisy

ALIVE
Zwiastun
 • Alive
 • Od lat: 15, Czas trwania: 91 min.
 • Produkcja: Kanada [2018]

Reżyseria

Rob Grant

Scenariusz

Chuck McCue, Jules Vincent

Obsada

Thomas Cocquerel, Camille Stopps, Angus Macfadyen

Opis filmu

Ciężko ranni mężczyzna i kobieta budzą się w opuszczonym sanatorium i nie pamiętają, kim są i co się stało. Sadystyczny dozorca wymierza im kary za każdym razem, gdy któreś odmawia współpracy lub próbuje uciec. Kiedy w końcu udaje im się wydostać na wolność, odkrywają przerażającą prawdę na temat swojej prawdziwej tożsamości.

Galeria

Cennik do góry

Ceny biletów za cały maraton: Cena
 • +7 dni do seansu 29 zł
 • 1-7 dni do seansu 33 zł
 • W dniu seansu 37 zł

Partnerzy do góry