Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

10% rabatu na średni zestaw barowy z kartą ISIC

10% rabatu na średni zestaw barowy z kartą ISIC

Mamy dobre wieści dla wszystkich filmożerców! W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem ISIC możemy Wam zaoferować zniżkę na średni zestaw barowy.

ISIC (International Student Identity Card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Przysługuje Studentom uczelni państwowych i prywatnych wszystkich rodzajów studiów bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12. roku życia.

Posiadacze kart ISIC w terminie od 8 października 2021 do 7 stycznia 2022 na podstawie indywidualnego kodu rabatowego otrzymują 10% rabatu na średni zestaw barowy w całej sieci kin Helios. Pracownik ma prawo poprosić o okazanie karty ISIC podczas zakupu, dodatkowe informacje i regulamin użytkowania karty ISIC znajdują się na stronie: www.isic.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w ofercie rabatowej.