Maraton After

Już 15 września Nocne Maratony Filmowe zapraszają na gorącą noc pełen uczuć, doznań i namiętności! Na początek druga część ekranizacji bestsellerowej powieści autorstwa Anny Todd - “AFTER 2”. Buntowniczy Hardin nie poddaje się w walce o odzyskanie Tessy. Jest gotów na wszystko, by udowodnić, że jego uczucia są szczere. Następnie, dalsze losy młodych kochanków w “AFTER. OCAL MNIE” i “AFTER 4. BEZ SIEBIE NIE PRZETRWAMY”. Na koniec premiera, “AFTER 5. NA ZAWSZE” - czy Hardin i Tessa dadzą sobie szansę, by odzyskać to co stracone?

Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz? Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 15.09.2023, godz. 23:00

ZAGRAMY:

 • After 2
 • After. Ocal mnie
 • After 4. Bez siebie nie przetrwamy 
 • After 5. Na zawsze (PREMIERA!) 

CENNIK:

 • Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 30,90 zł
 • Przedsprzedaż 4-6 dni do seansu: 32,90 zł
 • Przedsprzedaż 1-3 dni do seansu: 34,90 zł
 • W dniu seansu: 38,90 zł 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby pon. 15 lat w NMF - pobierz

Uwaga! Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

Repertuar do góry

AFTER 2 / napisy

AFTER 2
Zwiastun
 • After We Collided
 • Od lat: 15, Czas trwania: 105 min.
 • Produkcja: USA [2020]

Reżyseria

Roger Kumble

Scenariusz

Mario Celaya, Anna Todd

Obsada

Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Louise Lombard

Opis filmu

Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa wydaje się być gotowa na nowy związek, ale Hardin nie zamierza się poddać. Jest gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów mogą mu stanąć na drodze do szczęścia. Szczególnie, że Trevor okazuje się wyrafinowanym i cynicznym graczem, któremu nieobce są podstęp i manipulacja.

Galeria

AFTER. OCAL MNIE / napisy

AFTER. OCAL MNIE
Zwiastun
 • After We Fell
 • Od lat: 15, Czas trwania: 99 min.
 • Produkcja: USA [2021]

Reżyseria

Castille Landon

Scenariusz

Sharon Soboil, Anna Todd

Obsada

Arielle Kebbel, Mira Sorvino, Hero Fiennes Tiffin

Opis filmu

Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?

Galeria

AFTER 4. Bez siebie nie przetrwamy / napisy

AFTER 4. Bez siebie nie przetrwamy
Zwiastun
 • After Ever Happy
 • Od lat: 15, Czas trwania: 119 min.
 • Produkcja: USA [2022]

Reżyseria

Castille Landon

Scenariusz

Sharon Soboil

Obsada

Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Carter Jenkins

Opis filmu

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości?

Galeria

AFTER 5. Na zawsze / napisy

AFTER 5. Na zawsze
Zwiastun
 • After Everything
 • Od lat: 15, Czas trwania: 105 min.
 • Produkcja: USA [2023]

Reżyseria

Castille Landon

Scenariusz

Castille Landon

Obsada

Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Stephen Moyer

Opis filmu

Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie, Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka do internetu. Ucieczki przed skandalem Hardin szuka w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

Galeria