Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Poczuj się jak Kapitan Marvel!

Poczuj się jak Kapitan Marvel!

Dla wszystkich fanów niezrównanej pani kapitan przygotowaliśmy konkurs, w którym możesz wygrać fantastyczne nagrody.

Zaprezentuj na zdjęciu swoje supermoce, a następnie wyślij je wraz z danymi na adres: kapitanmarvel@helios.pl. Na zwycięzcę czeka pakiet niezapomnianych nagród-wrażeń: lot balonem (ze szkoleniem), pierwszy kurs pilotażu, skok ze spadochronem z filmowaniem selfie oraz zestaw unikalnych gadżetów z filmu. Dla kolejnych 5 osób czekają zestawy filmowych upominków*.

Konkurs trwa od 7 do 17 marca, a już 22 marca ogłosimy szczęśliwego zwycięzcę!

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Akcja „Kapitan Marvel” rozgrywa się w latach 90-tych XX wieku, wcześniej niepokazywanych w filmowym uniwersum Marvela. Ziemia dostaje się w sam środek galaktycznej wojny. Tytułowa bohaterka, Carol Danvers, jest oficerem armii Stanów Zjednoczonych, ale wkrótce stanie się jedną z najpotężniejszych postaci Wszechświata, gdy na skutek genetycznej modyfikacji zyska pozaziemską moc rasy Kree. Czy to wystarczy aby pokonać Thanosa w ostatecznej rozgrywce, która będzie miała miejsce w „Avengers: Koniec gry”?

* zestaw gadżetów składa się z: kurtki bomberki, plecaka - torby kurierskiej, lunch boxa, pina – gwiazdki, usb.

Kup bilet już teraz!