Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

W weekendowym repertuarze naszego kina każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na niedzielne seanse!

Ten weekend należy do trzeciej części kultowej serii „Kogel Mogel”, na którą czekaliśmy niemal 30 lat! Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje na wsi krasnoludki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w nowej, zwariowanej komedii Ilony Łepkowskiej (scenariusz), Kordiana Piwowarskiego (reżyseria) i firmy MTL Maxfilm: „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”!

W tym tygodniu zapraszamy na seanse filmu „Diablo. Wyścig o wszystko” - rozpędzonego przeboju, który z pewnością zadowoli wszystkich miłośników pięknych samochodów i szalonej jazdy. „Underdog” to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. Pierwsza polska fabuła opowiadająca o MMA zbiera znakomite opinie, nic więc dziwnego, że przyciągnął do kin tłumy.

Oczywiście polecamy także kino familijne i film „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru” - ekranizację kultowego komiksu w zupełnie nowej, animowanej odsłonie. Na niedzielnych seansach zapraszamy także na film „Ralph Demolka w Internecie”, który przenosi się z salonu gier do przepastnego i dynamicznie rozwijającego się cyfrowego świata oraz poruszającej opowieści „O psie, który wrócił do domu”.

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany weekend. Do zobaczenia na niedzielnych seansach!