Helios na scenie

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą w ramach projektu Sztuka z Klasą! To wspaniała okazja do poznania wybitnych artystów, spaceru po wystawach największych galerii sztuki na wielkim, kinowym ekranie! Propozycja dla szkół! - Zobacz pełną ofertę >>

Wkrótce w Helios na Scenie:

 • 20-26 maja - Wybierz się na seans JUJUTSU KAISEN: 0, pełnometrażowy film anime, w którym zaadaptowano tzw. tom zerowy mangi dark fantasy Jujutsu Kaisen autorstwa Gege Akutaniego. Jego bohaterami są znani już z anime Maki, Panda i Toge oraz Yuta Okkotsu.
  Cennik obowiązujący w Twoim kinie:
  - 3 i więcej dni przed: 12,90 zł
  - 2 dni przed: 17,90 zł
  - 1 dzień przed: 22,90 zł
  - w dniu seansu: 27,90 zł

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów, a także porywające koncerty!

Repertuar do góry

JUJUTSU KAISEN: 0 / napisy

JUJUTSU KAISEN: 0
Zwiastun

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Seans z Cyklu Helios na Scenie
 • Od lat: 13, Czas trwania: 105 min.
 • Produkcja: Japonia [2021]

Reżyseria

Seong-Hu Park

Scenariusz

-

Obsada

Opis filmu

Jako dziecko Rika Orimoto ginie w wypadku drogowym na oczach bliskiego przyjaciela Yuty Okkotsu. „To obietnica. Gdy dorośniemy, pobierzemy się”. Rika staje się zjawą, a Okkotsu, cierpiąc z powodu jej klątwy, pragnie własnej śmierci. Największy czarownik jujutsu, Satoru Gojo, wita go jednak w Liceum Jujutsu. Okkotsu poznaje kolegów z klasy: Maki Zen’in, Togego Inumakiego oraz Pandę, i w końcu odnajduje w sobie determinację: „Chcę móc powiedzieć, że to, że żyję, jest okej”. „Uczęszczając do Liceum Jujutsu, zdejmę klątwę Riki”. W międzyczasie nikczemny użytkownik klątw, Suguru Geto, którego wyrzucono ze szkoły za dokonanie masakry na zwykłych ludziach, ukazuje się przed Okkotsu i resztą. „24 grudnia zorganizujemy Nocną Paradę Stu Demonów”. Geto nawołuje do stworzenia raju wyłącznie dla czarowników jujutsu i rzuca tysiąc klątw na Shinjuku i Kioto, by w ten sposób zlikwidować wszystkich nie-czarowników. Czy Okkotsu uda się ostatecznie powstrzymać Geta? A co ze zdjęciem klątwy Riki…?

Galeria

Odwiedź nasz Fanpage