Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Helios dla dzieci

Drodzy Widzowie,
w związku z zamknięciem naszych kin, informujemy, że najbliższe zaplanowane seanse nie mogą się odbyć w ustalonych datach.

Zestaw bajek, który mieliśmy zaprezentować podczas najbliższego Filmowego Poranka zaprezentujemy w innym terminie. Bilety, które zostały zakupione na pokazy 15 marca, będą obowiązywały na pierwszy Filmowy Poranek po ponownym otwarciu naszych kin. Jeśli jednak będą Państwo chcieli dokonać ich zwrotu, jest to możliwe. 

Bilety, które zostały zakupione w kasie kina, na stronie internetowej www.helios.pl lub przez aplikację mobilną, będzie można zwrócić w kasie kina po jego ponownym otwarciu. Zwrot należności zostanie dokonany gotówką.

Prosimy o śledzenie profilu Helios dla Dzieci w serwisie Facebook, gdzie będziemy zamieszczali bieżące informacje o naszych pokazach.

Okoliczności są szczególne i mamy nadzieję, że przyjmą je Państwo ze zrozumieniem.

 

Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! W ramach projektu proponujemy specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku - także dla tych, dla których będzie to pierwsza przygoda z wielkim ekranem! Helios dla Dzieci to zarówno spotkania cykliczne jak „Filmowe Poranki w kinie Helios” czy „Pierwszy raz w kinie” jak i propozycje jednorazowe.

Aktualne projekty

Odwiedź nasz Fanpage