Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Wielki powrót Franza Maurera na ekrany!

Wielki powrót Franza Maurera na ekrany!

Zapraszamy na trzecią część kultowego filmu z Bogusławem Lindą w roli Franza Maurera – „Psy 3. W imię zasad”. W najnowszym dziele Władysława Pasikowskiego nie zabraknie również Marcina Dorocińskiego i Cezarego Pazury!

REZERWUJ / KUP BILET

Rzeszów – Helios Galeria Rzeszów
Psy 3. W imię zasad
Psy 3. W imię zasad

Od lat: 15, Czas trwania: 120 min.
Produkcja: Polska [2019]

Zwiastun

Treść

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiecie się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Zapraszamy na seanse.