Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Mimo, iż w niektóre niedziele część sklepów w centrach handlowych jest nieczynna, kina funkcjonują tak jak dotychczas. W weekendowym repertuarze naszego kina każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie – zapraszamy na niedzielne seanse!

W tym tygodniu zapraszamy między innymi na seanse komedii romantycznej „Miłość jest wszystkim” oraz przygodowy film „Robin Hood: Początek”. Przy okazji seansów filmu „Planeta Singli 2” – czeka na Was wielkie gwiazdkowe show, jeszcze zabawniejsze gagi i plejada gwiazd.

„Narodziny gwiazdy” to porywający debiut reżyserski Bradleya Coopera, który jednocześnie wciela się w rolę upadającego gwiazdora muzyki country, partneruje mu znakomita Lady Gaga. Film ten będziemy także prezentować w wersji z ukraińskim dubbingiem na specjalnych, niedzielnych pokazach!

Ponadto na naszych ekranach zobaczycie spektakularną opowieść „Zabójcze maszyny” według scenariusza Petera Jacksona oraz „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” – kontynuację znakomitego filmu, do którego scenariusz napisała sama J.K. Rowling.

Oczywiście polecamy także kino familijne i zapraszamy na seanse filmów: „Miśków 2-óch w Nowym Jorku”, „Grinch” oraz „Misja Yeti”. Filmowe emocje w rodzinnym gronie to wspaniały pomysł na niezapomniany weekend!

Do zobaczenia na niedzielnych seansach!Do zobaczenia!