Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kino Kobiet

Zapraszamy na kolejne babskie spotkanie z cyklu Kino Kobiet.

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

12 grudnia 2018 - Tym razem zagramy film „Narodziny gwiazdy"!

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

MOTYW WIECZORU:
Tym razem motywem wieczoru będą sweterki świąteczne. Im śmieszniejsze przebranie, tym lepiej!

      

ATRAKCJA WIECZORU:
Zapraszamy na drugą część warsztatów poświęconych typom sylwetek, przeprowadzonych przez makijażystkę i wizażystkę Sylwię Dębiec-Babicz!Tym razem pani Sylwia opowie nam o tym jakie ubrania dobrać do konkretnych rodzajów sylwetki.

       

NAGRODY:
Na najbliższym seansie Kina Kobiet nagrodami będą m.in.:

  • Na najbliższym Kinie Kobiet mamy do rozdania bilety na koncert zespołu Happysad!
  • Specjalnie dla was od firmy Biotaniqe mamy także zestawy kosmetyków Biotaniqe Terapia Śluzem Ślimaka!

PARTNERZY:
Na salę wchodzimy o godz. 18:30.

Wcześniej zapraszamy na spotkanie z naszymi Partnerami, którzy od godz. 17.30 będą do dyspozycji Pań w holu kina. Będą to między innymi:

  • SYLWIA DĘBIEC-BABICZ | Pomaga kobietom w poszukiwaniu własnego stylu. Słucha, inspiruje i wspiera. Dla Sylwii najważniejsze jest to, by kobieta w nowym looku czuła się sobą.
  • COLWAY INTERNATIONAL | Oferuje produkty innowacyjne i najwyższej jakości. Przy opracowaniu ich często wykorzystuje najnowsze odkrycia naukowe czy zdobycze nowoczesnej kosmetologii.
  • YANKEE CANDLE | W chwili obecnej jest to jedna z najpopularniejszych firm na świecie produkująca świece z ogromnym wyborem zapachów i we wszystkich kolorach tęczy.

UWAGA:
Do pierwszych 50 biletów zakupionych w kasie kina - dołączamy odmładzające płatki pod oczy „MultiBiomask”.

          

Dziewczyny, widzimy się 12 grudnia!

Rezerwacja miejsc pod nr telefonu:

  • 91 810-67-60
  • 798 060 092
  • lub na stronie internetowej, bądź w kasach kina.

Atrakcje przed seansem trwają około 30 – 45 minut.

Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

 

Partnerami seansu Kina Kobiet są:

              

Partnerem Lokalnym seansu Kina Kobiet jest:

       

Seans do góry

Narodziny gwiazdy / napisy

Narodziny gwiazdy
Zwiastun
  • Od lat: 15, Czas trwania: 127 min.
  • Produkcja: USA [2018]

Reżyseria

Bradley Cooper

Scenariusz

Will Fetters

Obsada

Bradley Cooper, Lady Gaga, Sam Elliott

Opis filmu

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Partnerzy do góry

Regulamin do góry

Odwiedź nasz Fanpage