Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Helios na scenie

Zapraszamy na seanse z cyklu Helios na Scenie - na naszych ekranach zaprezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów świata, balet oraz porywające koncerty!

W wybranych terminach na Widzów kin Helios czekać będą wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie, zarejestrowane w systemie HD z udziałem publiczności w najbardziej cenionych teatrach i scenach baletowych(między innymi: londyński National Theatre, paryska Comédie-Française oraz moskiewski Bolshoi Ballet). Ponadto na naszych ekranach zaprezentujemy także porywające koncerty muzyki filmowej i rozrywkowej.

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów polskich oraz światowych, a także porywające koncerty!

Partnerzy do góry

Odwiedź nasz Fanpage