Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Gdzie jesteś Amando?

Gdzie jesteś Amando?

Premiera:

Dorchester, jedna z ciemnych i najbardziej niebezpiecznych dzielnic w Bostonie. Tutaj nie ma miejsca na słabość i niewinność.

Gdziekolwiek będę...

Gdziekolwiek będę...

Premiera:

Film dokumentalny poświęcony Markowi Grechucie - muzykowi, kompozytorowi, poecie, malarzowi, urodzonemu w 1945 r. w Zamościu i zmarłemu w 2006 r. w Krakowie.

Generał Nil

Generał Nil

Premiera:

Opowiedziana z wielkim rozmachem historia Generała Fieldorfa, pseudonim "Nil" dowódcy Kierownictwa Dywersji Armii Krajowej.

Geneza Planety Małp

Geneza Planety Małp

Premiera:

Akcja filmu rozgrywa się we współczesnym San Francisco, gdzie naukowcy prowadzą badania genetyczne, w wyniku których dochodzi do narodzin rasy wybitnie inteligentnych małp…