Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Gangster

Gangster

Premiera:

Oparta na faktach opowieść o braciach Bondurant, brawurowej trójce, która poszukiwała swego "amerykańskiego snu" w nielegalnej produkcji alkoholu na terenie Wirginii w czasach prohibicji.

Gangster Squad. Pogromcy mafii

Gangster Squad. Pogromcy mafii

Premiera:

Los Angeles, rok 1949. Miastem niepodzielnie rządzi bezwzględny król mafii Mickey Cohen.Nawet najtwardsi i najbardziej doświadczeni policjanci nie chcą mieszać się w jego sprawy…

Garfield 2

Garfield 2

Premiera:

Garfield wyrusza na podbój Europy, a w Londynie okazuje się, że jest sobowtórem angielskiego kota, któremu zwariowany milioner zapisał cały swój majątek.

Garfield: Festyn Humoru 

Garfield: Festyn Humoru 

Premiera:

Garfield tym razem bierze udział w konkursie na najzabawniejszego bohatera rysunkowego. Czy uda mu się wygrać mimo poważnej konkurencji?

Garfield: Koty górą 3D

Garfield: Koty górą 3D / dubbing / 3D

Premiera:

W najnowszym filmie o przygodach rudego, leniwego kocura, Garfield będzie musiał porzucić swój dotychczasowy styl życia i pomóc Garzooce – superkocurowi ze świata komiksu.