Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Skorumpowani

Skorumpowani

Premiera:

Akcja rozgrywa się w Polsce. CBŚ przechwytuje towar. Siergiej, były oficer KGB, postanawia go odzyskać. Pomagają mu w tym skorumpowani politycy oraz miejscowi gangsterzy.

Wycieczkowicze

Wycieczkowicze

Premiera:

Grupa czeskich wczasowiczów wyjeżdża na tygodniowe wakacje nad Adriatyk. Obserwujemy mieszankę różnorodnych typów ludzkich i charakterów.

Doomsday

Doomsday

Premiera:

Akcja dzieje się 30 lat po tym jak zabójczy wirus zniszczył jedno z bardziej wpływowych państw na Ziemi i sprawił, że zupełnie odizolowano je od reszty świata

Na pewno, być może

Na pewno, być może

Premiera:

Historia polityka, który próbuje opowiedzieć córce o swoim życiu przed jej narodzinami oraz o swoich miłościach.

Nieuchwytny

Nieuchwytny

Premiera:

Agentka FBI, Jennifer Marsh, ma za zadanie dopaść seryjnego mordercę, który umieszcza w Internecie zdjęcia swoich ofiar.

Ogród Luizy

Ogród Luizy

Premiera:

Wrażliwa osiemnastolatka, niemogąca odnaleźć się w dzisiejszym świecie oraz młody gangster. Oboje spotykają się w szpitalu psychiatrycznym.

8 części prawdy

8 części prawdy

Premiera:

Próba usiłowania morderstwa prezydenta jest przedstawiona z pięciu różnych punktów widzenia.