Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Pełen oddech

Pełen oddech

Premiera:

Pierwszoplanowym wątkiem jest związek Iriny i Kostii. Dzieli ich znaczna różnica wieku, ale też ogólne podejście do życia

Totalny kataklizm

Totalny kataklizm

Premiera:

W trakcie jednej koszmarnej nocy, nawiedzają Ziemię najstraszliwsze klęski żywiołowe. Czy da się do przetrwać? Parodystyczny portret najnowszych Hollywoodzkich filmów katastroficznych...

Blizna

Blizna / 3D

Premiera:

Horror na Halloween w wersji trójwymiarowej 3D. Małe amerykańskie miasteczko. Szesnaście lat po tym, jak młoda dziewczyna zabiła pracownika miejscowej kostnicy, podejrzewanego o mord....

Noce w Rodanthe

Noce w Rodanthe

Premiera:

Adrienne Willis chcąc zerwać z pełnym chaosu życiem, znajduje schronienie w nadmorskim miasteczku Rodanthe na jednej z wysp u wybrzeża Karoliny Północnej.

Nocny pociąg z mięsem

Nocny pociąg z mięsem

Premiera:

Historia seryjnego mordercy, który swoje ofiary wyszukuje na stacjach metra. Jego śladem podąża fotoreporter, który planuje zidentyfikować i uwiecznić na filmie "rzeźnika z metra".

Pozwól mi wejść

Pozwól mi wejść

Premiera:

przyjaźń, odrzucenie i lojalność w mrocznej i jednocześnie kruchej opowieści o dorastaniu. Film oparty jest na motywach bestsellerowej powieści Johna Ajvide’a Lindqvista.

Spotkania na krańcach świata

Spotkania na krańcach świata

Premiera:

Werner Herzog odkrywa obraz współczesnych badań Bieguna patrząc przez pryzmat ludzi którzy zdecydowali się związać swe życie z tym niegościnnym miejscem.

Ciche światło

Ciche światło

Premiera:

Johan i jego rodzina to menonici z północnego Meksyku. Wbrew prawu boskiemu i ludzkiemu Johan, mąż i ojciec, zakochuje się w innej kobiecie.