Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Szczygieł

Szczygieł / napisy

Premiera:

Chłopiec z Nowego Jorku zostaje przyjęty przez zamożną rodzinę z Upper East Side po tym, jak jego matka zginęła w zamachu bombowym w Metropolitan Museum of Art.

Boże Ciało

Boże Ciało

Premiera:

„Boże Ciało” to odważna i przełamująca tabu historia chłopaka, który próbuje zmienić swoje dotychczasowe życie podszywając się pod księdza.

O Yeti!

O Yeti! / dubbing

Premiera:

Przed nami niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów.

Solid Gold

Solid Gold

Premiera:

"Solid Gold" to thriller kryminalny osadzony w realiach współczesnej Polski. Jego akcja toczy się na Wybrzeżu. Bohaterowie filmu działają na styku świata polityki, biznesu i mafii.

Wojna o prąd

Wojna o prąd / napisy

Premiera:

Film ukazuje kulisy morderczej rywalizacji Edisona i Tesli o to, który system elektryczny zrewolucjonizuje nie tylko współczesny obu wynalazcom świat, ale cały następny wiek.