Ryś i spółka / dubbing

El Lince perdido

  • Animacja
  • Czas trwania: 97 min.
  • Od lat: b.o.
  • Produkcja: Hiszpania [2008]
  • Premiera: 30.07.2010 (Polska)

Reżyseria

Raul Garcia, Manuel Sicilia

Scenariusz

-

Obsada

Julio Núñez, Cesar Sarachu, Abraham Aguilar, Beatriz Berciano, Carlos del Pino, Esperanza Pedreño

Opis filmu

Kino widziało masę futrzaków. Waleczne pandy, śpiewające wiewiórki, gotujące szczury, lwy, oposy, lisy i tygrysy. Ale dopiero teraz nadchodzi prawdziwa gwiazda animacji - RYŚ RYSZARD! Antonio Banderas przedstawia najśmieszniej naRYŚowany film wakacji.

Historia rysia Ryszarda, wesołego futrzaka obdarzonego prawdziwie lwim sercem, który - walcząc z prześladującym go nieustannie pechem - próbuje pokrzyżować niecne plany pewnego Myśliwego oraz jego ciamajdowatych pomocników. W serii zwariowanych i niezwykle zabawnych przygód, które przypadną do gustu widowni w każdym wieku, towarzyszą mu niezawodni przyjaciele: gadatliwy kameleon Leon - transformer-zawodowiec wśród zwierzaków, poczciwy kret Krecik, który nieustannie w coś się wkopuje, koza Beata - prawie tak dzielna, jak kosmata oraz specjalizująca się w nieoczekiwanych odlotach jastrzębica Olga.

Wielokrotnie nagradzana komedia przygodowa, uznawana za szczytowe osiągnięcie hiszpańskiej animacji, to idealna propozycja na lato. Dzieci pokochają wesołe i niezwykle urozmaicone perypetie Rysia i jego przyjaciół, starsi docenią inteligentny humor dialogów, nawiązujący do najlepszych tradycji amerykańskiego kina familijnego spod znaku “Dżungli” i “Madagaskaru”. Po okresie dominacji zabawek i baśniowych stworów - zwierzaki kontratakują!