Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

W weekendowym repertuarze naszego kina każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Niedzielne spotkania z najlepszymi filmami to znakomity sposób na wyjątkowy dzień!

„Ciemno, prawie noc” to ekranizacja głośnej, uhonorowanej nagrodą literacką NIKE powieści Joanny Bator w reżyserii Borysa Lankosza. Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka. Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna… Zapraszamy na premierowe seanse w gwiazdorskiej obsadzie!

"Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). W przypadku tego tytułu zapraszamy także na niedzielne seanse w wersji z napisami dla widzów niesłyszących.

„Kurier” w reżyserii Władysława Pasikowskiego to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy”. Film oparty jest na niezwykłych zdarzeniach z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego, którego misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej.

Akcja „Kapitan Marvel” rozgrywa się w latach 90-tych XX wieku, wcześniej niepokazywanych w filmowym uniwersum Marvela. Ziemia dostaje się w sam środek galaktycznej wojny. Tytułowa bohaterka jest oficerem armii USA, ale wkrótce stanie się jedną z najpotężniejszych postaci Wszechświata, gdy na skutek genetycznej modyfikacji zyska pozaziemską moc rasy Kree! Czy to wystarczy aby pokonać Thanosa w ostatecznej rozgrywce, która będzie miała miejsce w „Avengers: Koniec gry”?

Oczywiście polecamy także kino familijne! Najmłodszych widzów z pewnością ucieszą premierowe seanse filmu „Władcy przygód. Stąd do Oblivio”. Główni bohaterowie odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę – do odważnych świat należy!

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany weekend. Do zobaczenia na niedzielnych seansach!