Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Niedziela i kino to znakomity duet - tym bardziej, że w weekendowym repertuarze naszego kina każdy z Was znajdzie idealną propozycję dla siebie!

W tym tygodniu zapraszamy na seanse komedii kryminalnej „Na bank się uda”! Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku...

„Pewnego razu... w Hollywood” – najnowszy film Quentina Tarantino - to natomiast porywająca wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać… Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając.

Polecamy także kino familijne! Najmłodszych widzów ucieszą premierowe seanse animacji „Playmobil: Film”. Pełen akcji i humoru film opowiada historię Marli, która odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie zamienia się w figurkę PLAYMOBIL…

Na naszych ekranach zobaczyć można także najnowszą wersję kultowego filmu „Król Lew” oraz kontynuację znakomitej animacji „Toy Story” - tej niedzieli młodzi kinomani będą mogli po raz kolejny spojrzeć na świat oczami tytułowych zabawek.

Do zobaczenia na niedzielnych seansach!