Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Zapowiedzi

Najbliższe premiery

Konkurs z Playmobil

Konkurs z Playmobil

Premiera:

Na ekranach naszych kin od 24 lipca macie szansę obejrzeć wyjątkową bajkę Scooby-Doo! Sprawdźcie sami, czy tym razem Tajemniczej Spółce uda się rozwiązać zagadki oraz pokonać wszystkie potwory.

FILMOWE PORANKI: 44 Koty, cz. 1

FILMOWE PORANKI: 44 Koty, cz. 1

Premiera:

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 1, w niedzielę 23 sierpnia o godz. 10:30.

NOWI MUTANCI

NOWI MUTANCI / napisy

Premiera:

Oryginalny horror thriller, którego akcja rozgrywa się w odciętym od świata szpitalu, gdzie na obserwacji psychiatrycznej przetrzymywana jest grupa młodych mutantów.

PĘTLA

PĘTLA

Premiera:

Patryk Vega powraca do „Służb Specjalnych” i „Pitbulla” z najnowszym filmem „Pętla”.

MULAN

MULAN / napisy

Premiera:

Mulan opowiada historię nieustraszonej młodej dziewczyny, która w męskim przebraniu wyrusza do walki w obronie swojego kraju.