Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Premierowe seanse filmu „Kurier”

Premierowe seanse filmu „Kurier”

„Kurier” w reżyserii Władysława Pasikowskiego to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego „Kuriera z Warszawy” – Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

REZERWUJ / KUP BILET

Tczew – Helios
Kurier
Kurier

Od lat: 13, Czas trwania: 114 min.
Produkcja: Polska [2019]

Zwiastun

Treść

Samotna misja Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tytułowego „Kuriera” miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy w Londynie do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

W najnowszym dziele Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies”, tuż obok Tomasza Schuchardta, Adama Woronowicza, Zbigniewa Zamachowskiego, Mirosława Baki, Rafała Królikowskiego, Grzegorza Małeckiego i Jana Frycza, wystąpiły wschodzące nazwiska młodego pokolenia: Philippe’a Tłokińskiego i Patrycję Volny.

Serdecznie zapraszamy na tę niezwykłą opowieść o tajnej i niebezpiecznej misji Jana Nowaka-Jeziorańskiego.