Helios Dla Szkoły

Witamy w nowym roku szkolnym 2021/2022!
Nowa rzeczywistość stawia przed nami szereg wyzwań i zadań. Jesteśmy świadomi jaką wartością w edukacji szkolnej jest kontakt ze sztuką filmową. Nic nie skupia tak uwagi jak duży ekran i niezwykła kinowa atmosfera. Dla dzieci seans w kinie to podróż do świata magii oraz sposób na pobudzanie wyobraźni. Dla młodzieży jest to idealny pretekst do poruszenia nowego tematu, problemu oraz rozwinięcia nowych zainteresowań.

Oprócz rozrywki jaką dostarcza oglądanie filmu w naszym kinie mamy dla Państwa ofertę edukacyjną, ale także specjalny program lojalnościowy „1 bilet do kina = 1zł dla szkoły ”!

1 bilet do kina = 1 zł dla szkoły

Zalety programu Helios Dla Szkoły:

 • bilety dla opiekunów gratis,
 • dogodne godziny seansów,
 • preferencyjne ceny biletów,
 • bezpłatne materiały edukacyjne,
 • kartę nauczyciela,
 • program lojalnościowy,
 • seanse szkolne na wyłączność.

Oferta do góry

Przygotowaliśmy dla Państwa fantastyczną ofertę – KLASA W KINIE Seanse szkolne na wyłączność! To wyjątkowa szansa, która umożliwia komfortowe i bezpieczne spędzenie czasu poza murami szkoły!

Nasze propozycje filmowe to nie tylko rozrywka, ale również programy edukacyjne skierowane do różnych grup wiekowych! Dołożyliśmy wszelkich starań, aby filmy w wybranych programach rozwijały wrażliwość, pobudzały wyobraźnię uczniów, ale także stały się źródłem tematów do dyskusji w kinie, na lekcjach oraz w ramach kółek zainteresowań.

Nasze projekty edukacyjne:

 • Kino na Temat Junior >> spotkania edukacyjne z filmem i bajką dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych.
 • Kino na Temat >> projekt skierowany do młodzieży z najstarszych klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Podczas seansów poruszane są problemy istotne dla młodzieży w okresie dorastania oraz rozpoczynających dorosłe życie.
  - „Nie bądź dzbanem drogowym” >> oficjalny program edukacyjny pod patronatem Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego! Doświadczeni wykładowcy przekażą młodzieży wiedzę na temat najlepszych praktyk oraz najczęściej popełnianych błędów, które zagrażają bezpieczeństwu w ruchu drogowym.
 • Akademia Filmowa - projekt wprowadzający młodych widzów w zagadnienia sztuki filmowej.

PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE
Odwiedzając nasze kina, możecie Państwo zyskać dodatkowo nagrody oraz rabaty!

W najbliższym czasie polecamy do góry

SONATA

SONATA

Premiera:

Od lat: 13, Czas trwania: 118 min.
Obyczajowy / Biograficzny
Produkcja: Polska [2022]

Kontakt do góry

Program na rok szkolny 2019/2020 został zamknięty. Wszelkie zapytania prosimy kierować do Joanny Kowalskiej 722 382 330, adres e-mail: joanna.kowalska@helios.pl.

Zainteresowanych ofertą dla szkół na rok 2021/2022 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 722 382 330 lub adres e-mail: joanna.kowalska@helios.pl

REGULAMIN do góry

Odwiedź nasz Fanpage