Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kino Kobiet

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz w sali kinowej.

26 września 2018 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Kamerdyner".

Drogie Panie,
Czekamy na Was z gorącą atmosferą, fantastyczną zabawą oraz najgorętszą polską pozycją mijającego roku „Kamerdynerem”. Czekamy my i cała plejada gwiazd filmu!

Atrakcja wieczoru:
Agnieszki Frost i Piotra Łopacińskiego nie trzeba przedstawiać publiczności Kina Kobiet! Bądźcie koniecznie i posłuchajcie jak nam pięknie zaśpiewają o miłości.

Motyw wieczoru!
Na wrześniowe Kino Kobiet zapraszamy z plecakami! Małymi, dużymi, śmiesznymi i poważnymi. A do plecaków wrzucajcie wszystko co Waszym zdaniem znajdzie się w konkursie warunkowym.

Szykujcie także zeszyty i długopisy, bo na wrześniowym Kinie Kobiet do wygrania:

 • 3-miesięczne kursy językowe dla 3-ech Pań ufundowane przez AKADEMIĘ DOBOSZ!

O poczęstunek zadba KOKU SUSHI!

Nasi Partnerzy zapraszają do holu kina już od godz. 17:30! Przed seansem:

 • SOUVRE z wyjątkowym kolagenem; naszych Przyjaciółek z SOUVRE zaczęło nam już brakować!
 • SALON INGLOT z makijażami nie tylko w grzecznym, szkolnym stylu!
 • DEPIL CONCEPT z nowatorskim podejściem do depilacji, ale nie tylko!
 • Firma FOREVER z ofertą aloesu
 • KOKU SUSHI z wyśmienitym poczęstunkiem
 • KOSMETYCZNY DUET, który dał się nam już poznać z najlepszej bo naturalnej strony!
 • DOBOSZ AKADEMIA prezentująca zupełnie nowy wymiar nauki języków – Fundator 3 głównych nagród
 • STAROSTWO POWIATOWE w Lubinie z ważną kampanią
 • FOTOBIJAK – na ich zdjęciach każda z Was będzie wyglądała zjawiskowo!

A przecież to nie koniec atrakcji!

Lista nagród w konkursach ciągle rośnie - nie może Cię zabraknąć!

Dziewczyny, widzimy się 26 września!

Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian!

 

Partnerami seansu Kina Kobiet są:

             

Seans do góry

Kamerdyner

Kamerdyner
Zwiastun

REZERWUJ / KUP BILET

Lubin – Helios

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Od lat: 15, Czas trwania: 145 min.
 • Produkcja: Polska [2018]

Reżyseria

Filip Bajon

Scenariusz

Mirosław Piepka, Michał S. Pruski, Marek Klat

Obsada

Janusz Gajos , Sebastian Fabijański, Marianna Zydek

Opis filmu

Mateusz Krol (Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec, po śmierci matki zostaje przygarnięty przez pruską arystokratkę Gerdę von Krauss (Anna Radwan). Dorasta w pałacu. Rówieśniczką Mateusza jest córka von Kraussów Marita (Marianna Zydek). Między młodymi rodzi się miłość.

Ojcem chrzestnym chłopca jest kaszubski patriota Bazyli Miotke (Janusz Gajos), który podczas konferencji pokojowej w Wersalu walczy o miejsce Kaszub na mapie Polski, a potem buduje symbol jej gospodarczego sukcesu: Gdynię.

Traktat wersalski, który daje Polsce niepodległość, sprawia, że von Kraussowie tracą majątek i wpływy. Wszyscy bohaterowie czują, że świat, który znali, wkrótce diametralnie się zmieni. Wśród żyjących obok siebie Kaszubów, Polaków i Niemców narasta niechęć i nienawiść. Wybucha II wojna światowa. W Lasach Piaśnickich naziści dokonują mordu na ludności cywilnej – pierwszego ludobójstwa tej wojny.

Partnerzy do góry

Regulamin do góry

Odwiedź nasz Fanpage