Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Z nurtem życia

Z nurtem życia

Premiera:

Film „Z nurtem życia” to podróż w głąb Małopolski, który pokazuje piękno polskiej przyrody w sposób dokumentalno-artystyczny.

Z podniesionym czołem

Z podniesionym czołem

Premiera:

Przedpremierowy pokaz filmu “Z podniesionym czołem” w kinie Helios Sukcesja w ramach PGNiG Transatlantyk Introduction! Film wyświetlany bez reklam.

Za jakie grzechy

Za jakie grzechy

Premiera:

Lucy jest ambitną konsultantką firmy z Miami. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, przyjmuje polecenie mające być krokiem w jej karierze.