Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

10.000 Km / napisy

Seans z Cyklu Kino Konesera

  • Dramat
  • Romans
  • Czas trwania: 99 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: Hiszpania/USA [2014]
  • Premiera: 22.08.2014 (Polska)

Reżyseria

Carlos Marques-Marcet

Scenariusz

Carlos Marques-Marcet, Clara Roquet

Obsada

Natalia Tena, David Verdaguer

Opis filmu

Barcelona. Dla Alex i Sergi’ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie otrzymała propozycję rocznego stażu w Los Angeles. Wyjazd do Kalifornii może być ostatnią szansą na rozwój jej fotograficznej kariery, która ostatnimi czasy utknęła w martwym punkcie. Ale biorąc pod uwagę okoliczności, może się okazać, że to wyróżnienie pojawiło się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Czy ich związek jest na tyle silny, by przetrwać taką próbę? Czy mają w sobie na tyle odwagi, by stawić czoła takiemu wyzwaniu?

Styczeń. Alex właśnie wprowadziła się do nowego mieszkania w Los Angeles. Pierwsze tygodnie rozłąki okazują się być dla nich ciężką próbą, ale starają się być dla siebie oparciem. Teraz ich związek zaczął rozwijać się w wirtualnej przestrzeni, a ich codzienne „spotkania” nabrały cyfrowego wymiaru.