Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zwrot biletów – sprawdź jak to zrobić

Zwrot biletów – sprawdź jak to zrobić

W związku z zamknięciem kin, bilety zakupione na seanse w ramach regularnego repertuaru i projektów specjalnych podlegają zwrotowi, a termin ważności kuponów i zaproszeń zostanie wydłużony.

Bilety, które zostały zakupione w kasie kina, na stronie internetowej www.helios.pl lub przez aplikację mobilną, będzie można zwrócić po ponownym otwarciu kina w jego kasie lub poprzez zdalny kontakt z kinem.

Seanse w ramach wybranych projektów specjalnych zostaną przeniesione na inny termin, a zakupione na nie bilety będą obowiązywać. O nowych terminach seansów będziemy informować na stronie internetowej w zakładce „Projekty Specjalne” oraz mediach społecznościowych projektów. Jeśli jednak będą Państwo chcieli dokonać zwrotu biletów, jest to możliwe.

Termin ważności niewykorzystanych zaproszeń przekazanych przez kino oraz kuponów i voucherów prezentowych zakupionych w kinach został wydłużony do końca roku.

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowej informacji, prosimy o kontakt drogą e-mail z kinem. Adres e-mail dostępny jest na stronie internetowej www.helios.pl w zakładce „KINO”. 

W sprawie terminu ważności zaproszeń, które nie zostały przekazane przez kino oraz kuponów i kodów elektronicznych zakupionych online prosimy o kontakt pod adresem kupony@helios.pl oraz numerem 509 077 660.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. Mamy nadzieję, że w obliczu szczególnych okoliczności spotkają się one z Państwa zrozumieniem.

Zespół Helios SA