Wydarzenia

Szczegóły

DepthQ – nowy system 3Dw kinie Helios Lubin!

DepthQ – nowy system 3Dw kinie Helios Lubin!

Już dziś kupując bilety na filmy w technologii 3D - kupujesz swoje okulary 3D!

Od stycznia 2020 kino Helios w Lubinie zaprezentuje swoim Widzom zupełnie nowe oblicze seansów w trójwymiarze. Nowoczesny, srebrny ekran, dzięki któremu obraz filmowy stanie się jeszcze bardziej wyrazisty oraz nowa technologia obrazu 3D to tylko część zmian czekających na fanów kinematografii.

Nasza rewolucja technologiczna to przede wszystkim nacisk położony na jeszcze lepszy niż do tej pory odbiór filmów! Pomoże w tym technologia DepthQ, dzięki której obraz jest jeszcze bardziej wyrazisty.

Technologia DEPTH Q brzmi być może tajemniczo, ale liczymy na to, iż wszyscy którzy odwiedzą lubiński Helios docenią nowe rozwiązanie i przekonają się, że wrażenia z odbioru filmów 3D mogą być większe niż dotychczas a jakość, jasność, kolory i czystość projekcji, udoskonalone. W połączeniu z nowymi tzw. srebrnymi ekranami dla systemów polaryzacyjnych 3D i faktem iż Depth Q to najszybszy przełącznik 3D, którego symetryczny czas przełączania między oczami, wynosi zaledwie 50 mikrosekund, mamy gwarancję jasnego obrazu bez efektu wzajemnego nakładania się – nawet przy planowanych rozwiązaniach o wysokiej szybkości rzędu 192 i 240 kl./s i szybszych, gdyż nie ma wątpliwości, że czas szybkoklatkowego 3D przed nami.

System DepthQ® został także pozytywnie oceniony przez dyrektorów sześciu dużych studiów produkcyjnych z Hollywood i znajduje się na liście rozwiązań zatwierdzonych przez studio Walt Disney.

Zmiana technologii to także zmiana w podejściu do okularów 3D na opcję wielokrotnego osobistego użytkowania. Niewątpliwie komfort oglądania poprawią lekkie okulary 3D w rozmiarach dla dzieci i dorosłych. Dostępny będzie także specjalny model dla osób noszących okulary. Po zakupie okularów będziecie Państwo mogli zabrać je do domu i wykorzystać przy kolejnej wizycie w kinie.

Koszt standardowych okularów dla dorosłych lub dzieci to 3 złote, wyższej klasy - 6 złotych a nakładek na okulary - 10 złotych.

Zapraszamy do przeniesienia się w filmowy świat nowych technologii na najwyższym poziomie!