Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Metamorfoza kina - zmieniamy się na lepsze!

Metamorfoza kina - zmieniamy się na lepsze!

Drodzy Widzowie, Lubińskie kino Helios już wkrótce zaprezentuje Wam odmienione oblicze!

Oddamy Wam do dyspozycji ponad 1000 miejsc w wygodnych fotelach. Już teraz możecie Państwo zaznać komfortu na pięciu świeżutko odnowionych salach.

Oprócz nowoczesnej aranżacji przestronnych wnętrz, ciekawego kącika dziecięcego oraz interaktywnej strefy dla Widzów, kino zostanie zmodernizowane od strony technicznej. Poza dostosowaniem powierzchni dostępnej dla Klientów do najwyższych standardów, nacisk zostanie położony na jeszcze lepszy niż do tej pory system nagłośnienia i projekcji filmów w technologii DepthQ.

Ponadto multipleks wzbogaci się o doskonale wyposażone i estetycznie zaaranżowane strefy: relokowaną do centrum kina kasę oraz zaplecze gastronomiczne z kawiarnią i barem kinowym, gdzie kinomani miło spędzą czas, pijąc pyszną kawę lub wybierając wyśmienite desery. Swoje miejsce znajdzie też strefa interaktywna z zabawami dla dzieci wyposażona w stolik i podłogę interaktywną oraz videowall – dotykowy monitor na ścianie dla poszukujących filmowych informacji na własną rękę.

Przebudowa prowadzona jest wieloetapowo, na różnych płaszczyznach, ale już teraz zapraszamy Państwa na przepyszną kawę w nowo otwartej Helios Cafe.

W całości Widzowie będą mogli docenić metamorfozę kina po generalnym remoncie pod koniec bieżącego roku.