Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Kino na Temat - projekt edukacyjny dla młodzieży szkolnej

Kino na Temat - projekt edukacyjny dla młodzieży szkolnej

Kino na Temat to cykl spotkań filmowych, które poruszają problemy istotne dla młodzieży w okresie dorastania oraz rozpoczynającej dorosłe życie. Starannie dobrany repertuar i interesujące tematy spotkań stanowią podstawę do emocjonującej dyskusji.

Projekt skierowany jest do młodzieży z najstarszych klas szkół podstawowych (klasy 6-8) , oraz szkół ponadpodstawowych.

Spotkanie składa się z projekcji filmu oraz debaty z udziałem zaproszonych gości: dziennikarzy i ekspertów w danej dziedzinie.
Ważnym elementem kończącym spotkanie jest głosowanie młodzieży w odpowiedzi na kluczowe pytanie postawione w dyskusji.

Polecamy materiały dydaktyczne oraz gotowe scenariusze lekcyjne do wykorzystania na zajęciach szkolnych, które otrzymują opiekunowie odwiedzających nas grup zorganizowanych.

Szczegóły dotyczące poszczególnych seansów w ramach projektu edukacyjnego Kino na Temat znaleźć można w zakładce SZKOŁY. Zapraszamy!

Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage: https://www.facebook.com/HeliosDlaSzkoly/