Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Helios na scenie

Drodzy Widzowie,
zgodnie z decyzją Rządu RP o czasowym zawieszeniu działalności m.in. kin, kina sieci Helios są nieczynne od soboty, 7 listopada. W związku z tym informujemy, że seanse „Manon Lescaut” planowane na 11 listopada oraz emisje występu zespołu Little Mix zaplanowane na 21 i 22 listopada nie odbędą się.

Informacje dotyczące planowanych wydarzeń pojawią się wkrótce na naszej strony internetowej oraz na kanałach społecznościowych. Zakupione wcześniej bilety będą obowiązywać na nowe terminy projekcji. Ewentualnych zwrotów biletów można dokonywać w kasach kin po ich ponownym otwarciu.

Okoliczności są szczególne i mamy nadzieję, że przyjmą je Państwo ze zrozumieniem.

 

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów, a także porywające koncerty!

Odwiedź nasz Fanpage