DZIEŃ DZIECKA w kinach Helios: 28-29 maja i 1 czerwca

Dzień Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku!

Czekać na Was będą konkursy z nagrodami oraz bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER     
Kategoria wiekowa - od 4 lat,
Czas trwania 84 min.

Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. Wraz ze słynnymi muszkieterierami Atosem, Portosem i Aramisem będzie musiał obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i podbić serce pięknej Juliette? Ta psia drużyna podbije kina! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS
Kategoria wiekowa - od 7 lat,
Czas trwania 100 min.

Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula. Kiedy złoczyńcy zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę - aby uratować ich wszystkich od kary więzienia postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Czy im się to uda? Sprawdźcie sami w tej zabawnej opowieści nie tylko dla najmłodszych widzów.

DETEKTYW BRUNO
Kategoria wiekowa - b.o.,
Czas trwania 110 min.

Ośmioletni Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Mieszka w rodzinnym domu dziecka, gdzie jest mu dobrze, ale tęskni za rodzicami. Kiedy odkrywa pozostawioną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu postanawia ruszyć na poszukiwania. Do pomocy „wynajmuje” detektywa Bruno, niezbyt sympatycznego serialowego aktora. Czy pełen entuzjazmu chłopiec i zmanierowany dorosły rozwiążą zagadkę i zaprzyjaźnią się ze sobą? Detektyw Bruno to niezwykle wzruszająca historia, którą koniecznie trzeba obejrzeć!

Tego jeszcze nie było. Dzień dziecka u nas trwa 3 dni. Zapowiada się wesoło weekend 28-29 maja oraz 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w kinie Helios w Legnicy.

Przed seansami specjalnymi odbędą się konkursy z rewelacyjnymi nagrodami. Dodatkowo naszych najmłodszych widzów zapraszamy do skorzystania z wachlarza atrakcji jakimi będą:

  • brokatowe, fluorescencyjne zmywalne tatuaże, wybierz wzór dla siebie i zaskocz niepowtarzalnym wyglądem,
  • malowanie twarzy ulubionego bohatera lub mały element, który najbardziej lubisz,
  • będzie można zobaczyć świat z bańki mydlanej, co daje zarówno dzieciom i dorosłym nieskończenie wiele godzin dobrej zabawy,
  • skręcanie balonów - modelowanie, profesjonalnie nazywamy twistowaniem balonów, a Ty możesz zostać Twisterem. Każdy będzie mógł zrobić sam pieska, kwiatka, motylka, miecz, a nawet kapelusz pod bacznym okiem naszych animatorów,
  • zabawy integracyjne dla dzieci na salach kinowych przed seansem.

Wybierz swój seans i baw się razem z nami w kinie Helios w Legnicy.

W tych dniach kino Helios będą należały do dzieci!

Ceny biletów:

  • Na seanse z konkursami w ramach pokazów z Dnia Dziecka w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik repertuarowy kina familijnego.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Zapraszamy!

Plikido góry