Mini Maraton Deadpoola

Już w piątek 18 maja, we wszystkich kinach Helios, wieczór superbohatera innego niż wszyscy inni. Deadpool to najbardziej specyficzna postać ze świata Marvela, a jego czarny humor natychmiast pokochały miliony! Zaczniemy już o godzinie 20.00, pierwszą częścią serii, która stała się jednym z największych hitów 2016 roku. Chwilę później wracamy z wyczekiwanym, premierowym DEADPOOL 2!
Rozstaniemy się w doskonałych nastrojach w okolicach północy, ale absurdalny, czarny humor, rozbrajające dialogi i galopująca akcja jeszcze długo po wyjściu z kina nie pozwolą Wam zasnąć. Czy da się lepiej rozpocząć weekend?

Start: 18.05.2018 r. godz. 20:00

Zagramy:

 • Deadpool
 • Deadpool 2 (PREMIERA!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

 

Repertuar do góry

Deadpool / napisy

Deadpool
Zwiastun
 • Deadpool
 • Od lat: 15, Czas trwania: 108 min.
 • Produkcja: USA [2016]

Reżyseria

Tim Miller

Scenariusz

Rhett Reese, Paul Wernick

Obsada

Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller, Gina Carano, Andre Tricoteux

Opis filmu

Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Wade Wilson – niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik – poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako ”Deadpool” i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

DODATKOWA SCENA PO NAPISACH!

Galeria

Deadpool 2 / napisy

Deadpool 2
Zwiastun
 • Deadpool 2
 • Od lat: 15, Czas trwania: 120 min.
 • Produkcja: USA [2018]

Reżyseria

David Leitch

Scenariusz

Rhett Reese, Paul Wernick

Obsada

Morena Baccarin, Ryan Reynolds, Josh Brolin

Opis filmu

Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych i udowodnić, że jeszcze się taki nie narodził, który mógłby mu nadmuchać w kakao. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.

Galeria

Cennik do góry

Ceny biletów za cały maraton: Cena
 • +7 dni do seansu 25 zł
 • W dniu seansu 29 zł
 • Cena promocyjna 33 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 10.05.2018r.

Partnerzy do góry