Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Aktualne obostrzenia sanitarne w kinach

Aktualne obostrzenia sanitarne w kinach

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami obowiązującymi w naszych kinach.

Na mocy obowiązującego rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r. podczas seansu nie możemy zaoferować Widzom wszystkich dostępnych miejsc w naszych salach kinowych - obowiązuje nas limit 30% foteli. Możemy jednak zgodnie z prawem, zwiększyć liczbę dostępnych foteli w sali kinowej powyżej tego limitu dla osób, które posiadają dokument poświadczający zaszczepienie (m.in. Unijny Certyfikat Covid), podczas zakupu biletu wybiorą bilet oznaczony „Certyfikat Covid” i tym samym wyrażą gotowość okazania certyfikatu personelowi kina przed dopuszczeniem do seansu. Ta prosta i dobrowolna czynność pozwoli szerszej grupie Widzów obejrzeć film i wybrać dowolne miejsce w obrębie całej sali.

Podkreślamy, że Widzowie, którzy dokonują zakupu biletu z dopiskiem "Certyfikat Covid", tym samym wyrażają zgodę na okazanie certyfikatu przed wejściem na salę kinową. Równocześnie pragniemy zaznaczyć, że nie zbieramy żadnych informacji zawartych w certyfikatach.

Naszych Widzów obowiązuje nakaz noszenia maseczek zasłaniających usta i nos na terenie kina. Ponadto, w salach kinowych obowiązuje zakaz spożywania przekąsek oraz napojów.

Dzięki wdrożeniu odpowiednich procedur dotyczących reżimu sanitarnego i przeszkolonemu personelowi, w kinach Helios w całej Polsce możliwe jest bezpieczne prowadzenie działalności kinowej i oferowanie widzom seansów najlepszych filmów na wielkim ekranie.

Sprawdź jak dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów oraz pracowników kin.

Dziękujemy, że z nami jesteście! Mamy nadzieję, że w obliczu szczególnych okoliczności możemy liczyć na Wasze zrozumienie.

Zespół sieci kin Helios