Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Zapraszamy w każdą niedzielę!

Nie od dziś wiadomo, że niedziela i kino to znakomity duet. W naszym weekendowym repertuarze każdy z Was znajdzie idealną propozycję dla siebie!

„Polot” to poruszająca historia o wkraczaniu w dorosłość, realizacji marzeń oraz przyjaźni wystawionej na próbę. Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec…

Dramat religijny „Czyściec” to film, który w uporządkowany sposób pomaga odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania, dotyczące życia po śmierci oraz tego, czy możemy mieć na nie wpływ. Oparta na relacjach i doświadczeniach mistyków, poruszająca opowieść o duszach, które opuściły już ziemski świat.

„Banksterzy” to natomiast pierwsza produkcja ukazująca kulisy największej afery finansowej III RP. Pełen napięcia, emocji i ludzkich dramatów obraz został zainspirowany prawdziwymi historiami osób, które wpadły w pułapkę kredytów w obcej walucie.

Podczas tego weekendu nie zabraknie propozycji dla rodzin, które kochają kino! Zapraszamy między innymi na pokazy przedpremierowe filmu „PSY I KOTY 3: Łapa w łapę”. W świecie pełnym niebezpieczeństw pewna tajna grupa super agentów pilnuje porządku… „Tajemniczy ogród” to pozytywny film familijny w znakomitej obsadzie. Tym razem za jakość, rozmach i nowatorskie podejście odpowiada producent takich hitów jak „Harry Potter” oraz „Paddington”. Podczas najbliższego weekendu zapraszamy także na pokazy pozytywnej animacji „Trolle 2”. Queen Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle. W związku z tym, wspólnie z grupą przyjaciół, postanawiają wyruszyć w wielką podróż.

Oczywiście moc filmowych wrażeń czeka także na widzów dorosłych, którzy kochają się bać! Na ekranach zaprezentujemy aż trzy mrożące krew w żyłach horrory: „Szkoła czarownic: dziedzictwo”, „Come Play” oraz „Saint Maud”.

Do zobaczenia na niedzielnych seansach!