Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Święta czwórca

Święta czwórca

Premiera:

Dwaj elektrycy otrzymują ofertę pracy na karaibskiej wyspie. Nie wahają się ani chwili i wraz z rodzinami jadą na Karaiby. To właśnie tam wymyślą plan, który na zawsze odmieni ich życie seksualne.

Święty interes

Święty interes

Premiera:

Dwaj bracia wracają do rodzinnej wsi na pogrzeb dawno niewidzianego ojca. Okazuje się, że ojciec całą ziemię i dom przekazał fundacji, , pozostawiając tylko rozklekotany samochód – Warszawa M-20…

Święty Mikołaj

Święty Mikołaj / dubbing

Premiera:

W odciętej od świata wiosce w Laponii młody Mikołaj traci w wypadku całą rodzinę. Mieszkańcy wioski postanawiają wspólnie zaopiekować się osieroconym chłopcem.