Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Samoloty 2

Samoloty 2 / dubbing

Premiera:

Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z odwagi i ogromnego ducha walki samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej.

Samotność liczb pierwszych

Samotność liczb pierwszych

Premiera:

Mattia i Alice to dwójka samotników i odludków, odrzucanych przez rówieśników. Spotykają się w liceum i choć czują pokrewieństwo dusz, nie potrafią tego wyrazić…

Samotny mężczyzna

Samotny mężczyzna

Premiera:

Historia George'a Falconera, profesora w średnim wieku, który próbuje odnaleźć się po śmierci swego partnera, Jima. Jeden z jego studentów wydaje się być wyjątkowo zainteresowanym osobą George'a.

Samsara

Samsara

Premiera:

"Samsara" to rodzaj półtoragodzinnej etiudy filmowej. To podróż przez dziką przyrodę, starożytne cywilizacje do współczesności. Tylko obraz i dźwięk... ale to wystarczy by się zachwycić.

Samson

Samson / napisy

Premiera:

Epicka opowieść o biblijnym superbohaterze z niezwykłym darem siły, wybrańcu Boga, który ma za zadanie wyzwolić swój lud z niewoli.