Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Twój Seans Prywatny

Przyjdź do kina 30 min. przed seansem i podaj pracownikowi kina tytuł filmu, który wybierasz

 • Harley Quinn. Ptaki Nocy
 • Jak zostałem gangsterem
 • Naprzód
 • (Nie)znajomi
 • Sala samobójców. Hejter
 • Swingersi
 • Joker
 • Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
 • Od lat: b.o.
 • Produkcja: Helios [2020]
 • Premiera: 03.07.2020 (Polska)

Reżyseria

-

Scenariusz

-

Obsada

-

Opis filmu

Seans Prywatny to jedyny w swoim rodzaju pomysł na niepowtarzalnie spędzony czas w znanym sobie gronie! Od 3 lipca w Twoim kinie Helios możliwe jest wykupienie seansu na wyłączność i obejrzenie wybranego przez Ciebie filmu (spośród najciekawszych tytułów ostatnich miesięcy) w gronie przyjaciół i rodziny. Już czas przejąć kino z całą paczką i doświadczyć jedynego w swoim rodzaju przeżycia!

Jak kupić seans prywatny przez internet? To proste!

1. Wybierz w repertuarze dzień i godzinę seansu i kliknij w przycisk „Kup bilet”
2. Kliknij w dowolne miejsce oznaczone niebieskim kolorem, a następnie w „Kup bilet” – zostaniesz przekierowany do listy biletów na seans prywatny, którą należy zaakceptować
3. Ostatnim krokiem jest wpisanie danych i dokonanie płatności
4. Gratulacje: Twój seans prywatny właśnie został zakupiony
5. Pamiętaj: Przyjdź do kina 30 min. przed seansem i podaj pracownikowi kina tytuł filmu, który wybrałeś

Aktualna lista filmów dostępnych w opcji Seansów Prywatnych:

1. Harley Quinn. Ptaki Nocy
2. Jak zostałem gangsterem
3. Naprzód
4. (Nie)znajomi
5. Sala samobójców. Hejter
6. Swingersi
7. Joker
8. Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

W seansie może wziąć udział nawet jedna osoba lub duża grupa przyjaciół, z zastrzeżeniem, iż zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, liczba widzów nie może być większa niż połowa miejsc dostępnych w sali.

Cena minimalna Seansu Prywatnego (do 20 widzów w sali) wynosi 200 złotych. W przypadku zakupu seansu przez internet, doliczana jest opłata internetowa.

Pamiętaj, przyjdź do kina 30 min. przed rozpoczęciem Twojego seansu.