Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Nocne maratony filmowe

Drodzy Widzowie,
w związku z zamknięciem naszych kin, informujemy, że Maraton Horrorów planowany na piątek, 13 marca nie odbędzie się.

Wydarzenie zostanie zaplanowane na najbliższy możliwy termin, a zakupione bilety będą na nie obowiązywać. Jeśli jednak będą Państwo chcieli dokonać ich zwrotu, jest to możliwe.

Bilety, które zostały zakupione w kasie kina, na stronie internetowej www.helios.pl lub przez aplikację mobilną, będzie można zwrócić w kasie kina po jego ponownym otwarciu. Zwrot należności zostanie dokonany gotówką.

Zachęcamy do śledzenia profilu Nocnych Maratonów Filmowych w serwisie Facebook, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje na temat nowego terminu Wydarzenia.

Okoliczności są szczególne i mamy nadzieję, że przyjmą je Państwo ze zrozumieniem.

 

Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do "nieprzespanej" nocy i sale kinowe oddane do dyspozycji "nocnych marków". To przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim.

Bądź na bieżąco! Zaglądaj na naszą stronę i czekaj na informację o kolejnym maratonie. Zapraszamy!

Odwiedź nasz Fanpage