Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Cennik 2D/3D

Bilet na film*
Bilet na film familijny**
SuperWtorek!

Wcześniej kupujesz taniej

3 dni+ do seansu
2 dni do seansu
1 dzień do seansu
Bilet na film*
14,90 zł
18,90 zł
22,90 zł
Bilet na film familijny**
14,90 zł
17,90 zł
20,90 zł
SuperWtorek!
14,90 zł
14,90 zł
14,90 zł

* za wyjątkiem filmów familijnych.

** filmy dostępne w repertuarze kin Helios z oznaczeniem „familijne”. Są to produkcje, które zawierają treści dotyczące świata dzieci lub odnoszą się do nich w kontekście domu i rodziny. To tytuły dedykowane w szczególności widzom do 13. roku życia oraz ich rodzinom. Kategoria ma charakter wyłącznie rekomendacji, gdyż w Polsce nie funkcjonują przepisy regulujące tę kwestię. Wyboru filmu do tej grupy dokonuje Helios, kierując się kwalifikacjami dokonanymi w krajach posiadających przepisy prawne dotyczące tej materii oraz podanymi przez dystrybutorów opisami filmów i ich wskazówkami dotyczącymi sugerowanego wieku widzów.

Cena w dniu seansu

Dla wszystkich
Bilet na film*
27,90 zł
 
 
Bilet na film familijny**
24,90 zł
 
 
SuperWtorek!
14,90 zł
 
 
+ dopłata 3 zł za okulary

Informacja dotycząca filmów 3D:

Do wszystkich biletów na filmy 3D doliczana jest dopłata w wysokości 3 zł. Jest to dopłata związana z użytkowaniem okularów 3D, niezbędnych do właściwego odbioru projekcji trójwymiarowych. Okulary zostaną Państwu udostępnione do jednorazowego użytku.

Prosimy o ich zwrot obsłudze kina po seansie.

 

Drodzy widzowie! Aktualne cenniki biletów na seanse w ramach projektów specjalnych dostępne są w zakładce wybranego projektu specjalnego.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.