Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

SPENCER

SPENCER / napisy

Premiera:

W bożonarodzeniowy weekend księżna Diana podejmuje decyzję o rozwodzie z księciem Karolem.

ŚMIERĆ ZYGIELBOJMA

ŚMIERĆ ZYGIELBOJMA / napisy

Premiera:

W maju 1943 r. członek polskiego rządu na uchodźstwie, Szmul Zygielbojm, popełnia samobójstwo w Londynie. Jego czyn miał być protestem przeciwko bezczynności świata wobec tragedii Holocaustu.

TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ

TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ

Premiera:

Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów.

POROŻE

POROŻE / napisy

Premiera:

Nauczycielka i jej brat odkrywają, że jeden z uczniów skrywa sekret, który niesie za sobą przerażające konsekwencje.

DIUNA

DIUNA / napisy

Premiera:

Adaptacja powieści science fiction Franka Herberta o synu szlachetnej rodziny, której powierzono ochronę najcenniejszego zasobu i najważniejszego pierwiastka w galaktyce.

FURIOZA

FURIOZA

Premiera:

"Furioza” to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, który pokazuje świat, o którym większość z nas nie ma pojęcia. Świat kibiców – ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach.

HALLOWEEN ZABIJA

HALLOWEEN ZABIJA / napisy

Premiera:

W kinach zobaczymy drugą część horroru "Halloween". Pierwsza część z 2018 roku została oparta na horrorze Johna Carpentera z roku 1978 o tym samym tytule.