Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Król Lew” powraca na nasze ekrany!

„Król Lew” powraca na nasze ekrany!

Zapraszamy na seanse jednej z najpiękniejszych opowieści w dziejach kina – historii „Króla Lwa”. Po 25 latach od premiery kultowej animacji Jon Favreau ponownie zabierze Was na afrykańskie sawanny…

REZERWUJ / KUP BILET

Płock – Helios
Król Lew
Król Lew / dubbing

Od lat: 7, Czas trwania: 118 min.
Produkcja: USA [2019]

Zwiastun

Płock – Helios
Król Lew
Król Lew / napisy

Od lat: 7, Czas trwania: 118 min.
Produkcja: USA [2019]

Zwiastun

Płock – Helios
Król Lew
Król Lew / dubbing / 3D

Od lat: 7, Czas trwania: 118 min.
Produkcja: USA [2019]

Zwiastun

Treść

Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się jak odebrać to, co jest mu należne.

W naszej sieci film dostępny będzie zarówno w wersji z napisami, jak i z dubbingiem. Ponadto wszystkie kina wyposażone w technologię Dolby Atmos zaprezentują Widzom film także w tym formacie dźwięku.