Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Bueno czwartki w Heliosie!

Bueno czwartki w Heliosie!

Pozwól się uwieść magii kina! Kup 3 Kinder Bueno i/lub Kinder Bueno White, każde 3 kody z wnętrza opakowań to 1 bilet do kina za 12 zł.

Wejdź w zakładkę ZGŁOSZENIE na www.kinderbueno.pl, uzupełnij dane i wpisz 10-znakowe kody z wnętrza opakowań w formularzu. Wybierz czwartek, w który planujesz seans filmowy oraz kino, do którego chcesz się wybrać. W każdym tygodniu trwania promocji możesz zamówić maksymalnie 2 bilety.

Na podany przez Ciebie numer telefonu otrzymasz SMS z unikatowym kodem, który podasz w kasie wybranego kina.

Ruszaj do kina! Przy kasie podaj kod/kody z SMS i odbierz bilet za 12 złotych na dowolny seans* 2D lub 3D. Życzymy udanego seansu!

Akcja trwa do wyczerpania puli biletów ze zniżką, jednak nie później niż do 31 grudnia 2020 r.

* Nie obowiązuje na seanse w ramach projektów specjalnych, dopłata do biletów na salach Dream wynosi 5 złotych.