Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Mikołajki w kinach Helios: 6-8 grudnia

Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. W kinach Helios będzie on pełen specjalnych seansów z nagrodami, konkursów, zabaw, gier i wielu innych atrakcji!

Ponadto 6, 7 i 8 grudnia w każdym z naszych kin będzie można spotkać Mikołaja z workiem pełnym łakoci!

Przygotowaliśmy dla Was bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:

  • Kraina lodu 2 - Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?
  • Śnieżna paczka - Pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.
  • Młody renifer Alex – fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.
  • Ratujmy Florę - Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!

Hoł, hoł, hoł!
Kino Helios w Dąbrowie Górniczej (wraz ze Świętym Mikołajem!) zaprasza na mikołajkowy weekend w dniach 6-8 grudnia! Przygotowaliśmy dla Was świetne filmy, konkursy z nagrodami oraz atrakcje*.

6 grudnia:

16:00 - 18:00 wspólnie ze Szkołą Języków Obcych PERFECT zapraszamy na:

  • christmas karaoke
  • świąteczny quiz
  • świąteczną wersję gry "drabiny i węże"
  • będziecie mogli również stworzyć swojego Santa Claus!

17:00-19:00 Akademia WSB - Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na świąteczne animacje oraz... Spotkanie ze Świętym Mikołajem!

7 grudnia:

10:00-12:00 Szalone animatorki z KOLOROWYCH PSOT porwą Was w wir zabawy! Na naszych widzów czeka moc animacji, malowanie buziek i kolorowe baloniki.

10:00-14:00 Na grudniowe chłody najlepsza jest... gorąca herbata! Doskonale wie o tym ONE FOOD. W oczekiwaniu na seans, skosztujcie pysznej, owocowej herbaty. A dorosłych widzów zapraszamy na wersję świąteczną.

12:00-16:00 W oczekiwaniu na seans zapraszamy na animacje wspólnie z LA CULTURĄ. Będzie się działo!

14:00-17:00 wspólnie z BRICKS 4 KIDZ zapraszamy do kącika lego! Z klocków będziecie mogli ułożyć swoje ulubione postacie z bajek.

16:00-18:00 animatorzy z WARSZTAT-ON zapraszają do wspólnej zabawy! Będą animacje i spotkanie z Mikołajem. Nie może Was zabraknąć!

8 grudnia:

10:00-12:00 Animatorzy z KREO PRZESTRZEŃ DLA EDUKACJI umilą Wam czas w oczekiwaniu na seans. Co na Was czeka?? To już niespodzianka! Przyjdźcie i zobaczcie sami.

10:30-16:00 Znów zaszalejemy wspólnie z LA CULTURĄ. Przed Wami moc szalonych animacji!

16:00-18:00 animatorzy z WARSZTAT-ON ponownie zaproszą Was do wspólnej zabawy! Kto jeszcze nie wysłał listu do Św. Mikołaja będzie miał okazję dostarczyć go osobiście

Plikido góry

Kontakt do góry

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakladce Kino.

Partnerzy do góry