Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Mikołajki w naszym kinie!

Mikołajki w naszym kinie!

Drodzy Nauczyciele, zapraszamy do rezerwacji miejsc na seanse Mikołajkowe w naszym kinie Helios Dąbrowa Górnicza.

Propozycje Mikołajkowych filmów znajdą Państwo poniżej oraz dodatkowe tytuły w aktualnym repertuarze i zapowiedziach.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o wybór godziny oraz tytułu, którym są Państwo zainteresowani. Prosimy również, aby rezerwacje były wcześniej potwierdzone i uzgodnione z Dyrekcją placówki.

Dokonując rezerwacji za pośrednictwem emaila prosimy o przesłanie następujących danych:

  • data i godzina seansu, tytuł, ilość uczniów, ilość opiekunów, nazwa szkoły, imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwacji, numer kontaktowy.

Proponujemy Państwu wstępne godziny seansów w tygodniu: 8:00, 8:20, 8:40, 10:00, 10:20, 10:40, 12:00, 12:20, 12:40.

O dostępności miejsc na sali oraz elastyczności w wyborze godziny decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 32 262-32-19, 722-382-340 oraz adresem email dabrowa@helios.pl oraz joanna.popiela@helios.pl

W związku z dynamiczną oraz niestabilną sytuacją związaną z pandemią wszelkie zmiany w przepisach i regulacjach mogą mieć wpływ na zmiany w dokonanych już rezerwacjach.
W przypadku takich sytuacji będziemy się z Państwem niezwłocznie kontaktować.

W razie jakikolwiek pytań bądź wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Mikołajkowe propozycje filmowe:

  • Nasze magiczne Encanto (Disney)
  • Wilk, lew i ja (Kino Świat
  • Chłopiec z chmur (Monolith)
  • CLIFFORD. Wielki czerwony pies (UIP)
  • Gwiazdka Klary Muu (Stowarzyszenie Nowe Horyzonty)
  • Pszczółka Maja: mały wielki skarb (Monolith)

Tytuły z oferty dystrybutora VIVARTO, z dodatkowym gratisem w postaci CZAPKI MIKOŁAJA do każdego biletu (do wyczerpania zapasów):