Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Sierpniowe seanse Kina Kobiet

Sierpniowe seanse Kina Kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie na sierpniowe seanse Kina Kobiet z filmem "Jak być dobrą żoną".

KUP BILET

Dąbrowa Górnicza – Helios
JAK BYĆ DOBRĄ ŻONĄ
JAK BYĆ DOBRĄ ŻONĄ / napisy

Od lat: 15, Czas trwania: 109 min.
Produkcja: Francja [2020]

Zwiastun

Treść

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi w sali kinowej.

Nasze kolejne spotkanie Kina Kobiet odbędzie się 5 sierpnia, na którym zagramy "Jak być dobrą żoną" z fenomenalną Juliette Binoche!

MOTYW WIECZORU:
W sierpniu zagramy francuski film, w związku z tym preferujemy francuski styl: sukienki w grochy, apaszki czy stylizacje a'la Chanel!

Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową. Baw się razem z nami i wygrywaj nagrody!

Sprawdź szczegóły w swoim kinie: