Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kino Kobiet

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie Facebook, Instagram oraz na stronie www, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje ma temat zbliżających się pokazów.

Drogie Panie, 18 sierpnia widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet. Zagramy film „Usłane różami” z pięknymi kwiatami w roli głównej. Jest to ciekawa historia o silnej kobiecie, która prowadząc szkółkę róż sięga po niekonwencjonalne rozwiązania, żeby wydostać się z długów.

MOTYW WIECZORU:
Na sierpniowych pokazach przebieramy się za kwiaty! Stylizacje kwiatowe, kwiaty we włosach – jednym słowem wszystkie tego wieczoru mamy kwitnąć.

Oczywiście konkursy i liczne nagrody są stałym punktem wieczoru! Tym razem do wygrania będą:

 • podwójny voucher na naukę pływania na wakeboardingu z instruktorem o wartości 199 zł ufundowany przez Wakestok - Pierwszy Wakepark na Podlasiu
 • pojedynczy voucher na naukę pływania na wakeboardingu z instruktorem o wartości 129 zł ufundowany przez Wakestok - Pierwszy Wakepark na Podlasiu
 • 3 vouchery o wartości 50 zł na przepyszne dania kuchni azjatyckiej do Mama Thai Bistro
 • 3 vouchery na zabieg żelazkiem przeciwzmarszczkowym ufundowane przez Studio Zdrowia i Urody
 • 1 x Perfumy w olejku LUSAIL 10 ml plus 4 testery o wartości 130 zł od Hrabina Rzewuska
 • 3 x Zestaw Perfum w olejku Zekreet, Lusail, Pearl, Katara 1 ml każdy o wartości 50 zł od Hrabina Rzewuska
 • 3 vouchery, każdy o wartości 300 zł na zabieg w klinice ART Medica
 • 3 vouchery ufundowane przez Mary Kay
 • 3 vouchery ufundowane przez Lidia Skin Katarzyna Rutkowska
 • 3 vouchery na lekcje squasha z trenerem dla dwóch osób ufundowane przez PSQ Powersquash

Dziewczyny, do zobaczenia 18 sierpnia!

Zaczynamy o godz. 18:00.

Zgodnie z hasłem "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" zachęcamy Was do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. To Wy decydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie!

Poniżej cennik biletów na pokazy Kina Kobiet:

 • 8 dni i więcej do seansu: 24,90 zł
 • 1-7 dni do seansu: 28,90 zł
 • w dniu seansu: 33,90 zł

Podane wyżej ceny uwzględniają koszt vouchera w wysokości 7 zł.

Dla tych, które przychodzą w dużej grupie (min. 10 osób) mamy specjalne zniżki:

 • 8 dni i więcej do seansu: 21,90 zł
 • 1-7 dni do seansu: 25,90 zł
 • w dniu seansu: 30,90 zł

Podane wyżej ceny uwzględniają koszt vouchera w wysokości 4 zł. 

Bilety grupowe dostępne tylko w kasie kina. 

 

Partnerami seansu Kina Kobiet są:

               

Patronat medialny:

             

               

Seans do góry

USŁANE RÓŻAMI

USŁANE RÓŻAMI
Zwiastun

KUP BILET

Białystok – Helios Alfa

 • Od lat: 15,
 • Produkcja: Francja [2021]

Reżyseria

Pierre Pinaud

Scenariusz

Fadette Drouard

Obsada

Catherine Frot, Manel Foulgoc, Fatsah Bouyahmed, Olivia Cote

Opis filmu

Eve Vernet (Frot) była niegdyś prawdziwą królową róż. Od dziecka zanurzona w barwnym świecie kwiatów, poznała tajniki zawodu hodowcy dzięki swojemu ojcu. Zachowaniu jego spuścizny poświęciła całe życie. Niestety, mimo powszechnego uznania i wielu nagród, firma tonie w długach i jest na skraju upadku. Aby uratować różane imperium, Eve zatrudnia trójkę nowych pracowników. Jednak wkrótce okazuje się, że nikt z nich nie ma zielonego pojęcia o ogrodnictwie. Przetrwanie rodzinnego dziedzictwa wydaje się coraz bardziej niepewne.

Galeria do góry

Partnerzy do góry

Regulamin do góry

Odwiedź nasz Fanpage