Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Śmierć na Nilu

Śmierć na Nilu / napisy

Premiera:

Kontynuacja "Morderstwa w Orient Expressie". Światowej klasy detektyw Hercule Poirot spędza wakacje na Nilu. Zagadkowe morderstwo sprawia, że mężczyzna - chcąc nie chcąc - rozpoczyna śledztwo.

Śmierć w Wenecji

Śmierć w Wenecji

Premiera:

Aschenbach jest kompozytorem. Wiedziony tajemniczą siłą porzuca uporządkowany i perfekcyjny świat, by wyruszyć w podróż. Wędrówka Aschenbacha jest metafizyczną wyprawą w głąb sakrum, ku śmierci.

Śmietanka towarzyska

Śmietanka towarzyska / napisy

Premiera:

Bobby rozpoczyna pracę u swojego wujka Phila w Los Angeles, gdzie poznaje piękną sekretarkę Vonnie. Chłopak zakochuje się w dziewczynie, ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami…