Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Fatum Elizabeth

Fatum Elizabeth / napisy

Premiera:

„Elizabeth Harvest” to współczesna, choć utrzymana w gotyckim stylu, opowieść o obsesji i miłości, mroczną atmosferą i środkami wyrazu nawiązująca do głośnej „Skóry, w której żyję” Pedro Almodovara.

Faust

Faust

Premiera:

Swobodnie zainspirowany opowieścią Goethego Alexander Sokurov radykalnie reinterpretuje dobrze znany mit…

Faworyta

Faworyta / napisy

Premiera:

Pojawienie się na angielskim dworze nowej służącej Abigail, zaczyna zagrażać pozycji lady Sarah, która rządzi krajem w zastępstwie schorowanej królowej Anny.

Feniks

Feniks / napisy

Premiera:

Oszpecona i poważnie ranna Nelly opuszcza mury obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Kobieta udaje się do Berlina, by odnaleźć męża, który, jak podejrzewa, doniósł na nią nazistom…