Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

KRIME STORY. LOVE STORY

KRIME STORY. LOVE STORY

Premiera:

Krime Story” to film oparty na powieści rapera Marcina „Kali” Gutkowskiego. Za jego realizację odpowiadają bracia Węgrzyn.

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City / napisy

Premiera:

Produkcja będzie początkiem nowej serii. Ma być adaptacją gier, których akcja ma miejsce w fikcyjnym mieście w USA Raccoon City, gdzie czwórka bohaterów musi chronić miasto przed różnymi zagrożeniami.

DOM GUCCI

DOM GUCCI / napisy

Premiera:

„Dom Gucci” inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci.

POGROMCY DUCHÓW. Dziedzictwo

POGROMCY DUCHÓW. Dziedzictwo / napisy

Premiera:

Kiedy samotna mama i jej dwójka dzieci przyjeżdżają do małego miasteczka, zaczynają odkrywać swoje powiązania z oryginalnymi Pogromcami Duchów i sekretną spuścizną pozostawioną przez ich dziadka.